• Новинка
C2G/Кабели за свързване на J4859C-Съвместим с HP модул радиоприемник 1000Base-LX SMF SFP (Mini-GBIC), съвместим с TAA

C2G/Кабели за свързване на J4859C-Съвместим с HP модул радиоприемник 1000Base-LX SMF SFP (Mini-GBIC), съвместим

Buyers rating:
BGN 3.00

Налично

Канали за пренос на данни със скорост до 1,25 Gbit/с Двухшпиндельный LCD конектор.Площ за настаняване SFP с възможност за гореща връзка. 1310 nm лазерен предавател FP.Данни за конфигурация, свързани с конкретен производител, заредени в EEPROM на радиоприемник в завода, което позволява приемопередатчику инициализироваться и да работят идентично приемопередатчику OEM.Инсталиране на радиоприемник Legrand не анулира гаранцията на вашето мрежово оборудване.Всички производители на мрежово оборудване са насоките, в които се казва, че инсталацията на радиоприемник Legrand или всяка друга трета страна, устройството няма да се отрази на гарантиране на подкрепа на техните продукти.

Подробности

Подобни продукти в категория